fbpx

DŮLEŽITÉ INFORMACE K DĚTSKÉMU ZÁVODU – MEDAILE!

DŮLEŽITÉ INFORMACE K DĚTSKÉMU ZÁVODU – MEDAILE!

Kovové medaile (viz. polotovar z výroby na fotce) budou věnovány po doběhu nejenom závodníkům z hlavních kategorií, ale i účastníkům hromadného rodinného výběhu, který se uskuteční předběžně mezi 12:40 a 13:10! To znamená, že všechny děti, které se včas zaregistrují na náš závod, budou touto jedinečnou medailí odměněny také!

Nechtěli jsme dělat předčasné optimistické závěry, ale výroba pokračuje svižně a my budeme mít pro děti vyrobeno 100 ks medailí.

Vzhledem k limitovanému počtu medailí (100 ks) budou mít zajištěnu medaili ti, kteří se zaregistrují přes náš web: https://www.cvilinskeschody.cz/registrace/deti/ — zbylá startovní čísla budou k dispozici od 08:00 do cca 12:10 před závodem do vyčerpání počtu medailí. POZOR! Výdej startovních čísel předprezentovaných závodníků a dohlášky budou v centru závodu u kostela.

POKUD CHCETE SVÝM DĚTEM ZAJISTIT MEDAILI, ZAREGISTRUJTE SE PŘES WEBOVKY, PŘÍPADNĚ PŘIJDĚTE VČAS!

Registrační poplatek v dětské kategorii je dobrovolný a bude možné jej uhradit při prezentaci před závodem. Výtěžek z tohoto startovného bude v rámci společenské odpovědnosti věnován na vybraný nadační/sociální projekt s místní působností.