Do Úvalna na zmrzlinu II. (tentokráte přes hory a doly)

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Do Úvalna na zmrzlinu II. (tentokráte přes hory a doly)

29. srpna 2017 v 17:2020:00

Máte ještě na jazyku sladké tóny výborné úvalenské zmrzliny? Užili jste si historicky nejsilněji obsazený společný běh schodařské party, nebo vám to před dvěma týdny nevyšlo a rádi byste se přidali jindy?

Pak právě pro vás a pro velký úspěch pořádáme druhé pokračování, ale tentokráte přes lesy, hory a doly!

Sraz je v úterý 29.8.2017 – už v 17:20 u SVČ (čekáme max. 3-5 minut!), odkud vyběhneme po oblíbené trase Hrouzovka nad Petrův důl a dále zpět po vrstevnici k vodárně na Brožíkově, kde si maličko odpočineme, protáhneme se a rozcvičíme.

Jako správní schodaři si vyběhneme ve volném tempu schody, oběhneme kostel a kolem lomu na Cvilíně seběhneme k penzionu Šelenburk, napojíme se oblíbenou trasu na Šelenburk a kolem něj seběhneme k Hajnickým rybníkům. Tady maličko zvolníme tempo a nabereme síly na další zvlněný profil trati, vedený několik minut po asfaltové cestě na Býkov, ale dále pak po úbočí Ostrého vrchu pod Strážiště.

Krátký, ale o to prudší výběh na Strážiště prověří vůli a odhodlanost všech běžců, ale dobrou zprávou je, že od rozhledny poběžíme již jen z kopce za sladkou cílovou tečkou.

Z Úvalna se můžeme dostat vlakem v 19:23 (nebo individuálně auty či během po cyklostezce zpět – cca 8 km)

Celá trasa měří něco málo přes 10 km s převýšením 360 m, jako vždy ale bude tempo přizpůsobeno všem účastníkům a přestávky budou zařazovány kdykoliv bude třeba.

Pokud máte rádi naše společné výběhy a především ty lesní, nebo se mezi nás chystáte poprvé, určitě přijďte, těšíme se na vás!

P.S. Děkujeme za sdílení akce a pozvání kohokoliv z vašeho okolí 🙂

Schodaři

Podrobnosti

Datum:
29. srpna 2017
Čas:
17:20 až 20:00

Místo konání

Cvilínské schody (sraz u SVČ)
Dobrovského 281/16
Krnov, 79401 Česká republika
+ Google Mapa