Výsledky – Ženy Open

Pořadí
v kategorii
Startovní
číslo
Jméno Město Tým Čas
1 85 Wrobelová Monika Krnov 01:18.90
2 15 Grygarová Pavlína Opava 01:22.08
3 7 Čaganová Petra Dobrá 01:35.28
4 89 Zembinská Dominika Krnov 02:05.74

Pořadí
v kategorii
Startovní
číslo
Jméno Město Tým Čas
1 82 Veitová Kristýna Vsetín 02:06.29
2 6 Cekotová Eliška Krnov 02:23.22

Pořadí
v kategorii
Startovní
číslo
Jméno Město Tým Čas
1 15 Grygarová Pavlína Opava 01:28.60
3 89 Zembinská Dominika Krnov 01:39.43
4 82 Veitová Kristýna Vsetín 01:39.82
Pořadí
v kategorii
Startovní
číslo
Jméno Město Tým Čas
2 85 Wrobelová Monika Krnov 01:32.43
5 7 Čaganová Petra Dobrá 01:52.07
6 6 Cekotová Eliška Krnov 02:18.68

Pořadí
v kategorii
Startovní
číslo
Jméno Město Tým Čas
1 15 Grygarová Pavlína Opava 01:23.96
6 6 Cekotová Eliška Krnov 02:09.17
7 76 Švihelová Viktorie Krnov 02:10.89
14 Fulneková Radka Krnov DNS
Pořadí
v kategorii
Startovní
číslo
Jméno Město Tým Čas
2 85 Wrobelová Monika Krnov 01:29.17
5 82 Veitová Kristýna Vsetín 01:57.97
8 87 Zacpálková Hana Jeseník 02:14.28
11 69 Solnická Markéta Soběšovice 02:33.47
Pořadí
v kategorii
Startovní
číslo
Jméno Město Tým Čas
3 7 Čaganová Petra Dobrá 01:41.73
4 89 Zembinská Dominika Krnov 01:45.21
9 2 Barčáková Terezie Krnov 02:16.51
10 51 Onderková Kateřina Bruzovice 02:32.19

Pořadí
v kategorii
Startovní
číslo
Jméno Město Tým Čas
1 2 Barčáková Terezie Krnov 02:19.97
2 51 Onderková Kateřina Bruzovice 02:35.80
3 69 Solnická Markéta Soběšovice 02:37.30
4 14 Fulneková Radka Krnov 02:41.82
34 Kozelská Cholastová Eva Krnov DNS
75 Štýberová Renata Razová DNS
94 Žaloudíková Eva Široká Niva DNS

2. kolo kvalifikace

Pořadí
v kategorii
Startovní
číslo
Jméno Město Tým Čas
1 15 Grygarová Pavlína Opava 01:18.81
2 85 Wrobelová Monika Krnov 01:20.26
3 7 Čaganová Petra Dobrá 01:29.17
4 89 Zembinská Dominika Krnov 01:41.97
5 82 Veitová Kristýna Vsetín 01:55.76
6 76 Švihelová Viktorie Krnov 02:06.53
7 6 Cekotová Eliška Krnov 02:08.15
8 87 Zacpálková Hana Jeseník 02:13.95
9 2 Barčáková Terezie Krnov 02:14.76
10 51 Onderková Kateřina Bruzovice 02:32.62
11 69 Solnická Markéta Soběšovice 02:36.13
12 14 Fulneková Radka Krnov 02:43.79
13 94 Žaloudíková Eva Široká Niva 02:49.71
14 34 Kozelská Cholastová Eva Krnov 02:58.13
15 75 Štýberová Renata Razová 03:10.68
19 Harazimová Jana Štěpánkovice DNS
30 Kalinová Natálie Trutnov DNS
41 Maislová Eva Lhotka u Litultovic DNS
44 Maršíková Eliška Slavkov DNS
71 Svobodová Markéta Opava DNS

1. kolo kvalifikace